[draft] Texty web

[Home Page]

Tradice v luxusním provedení


[navi]
Penzion - Pokoje - Služby - Ceník - Kontakty - Rezervace

[anot]
Luxusní ubytování v tradičně laděném stylu. Přátelská, klidná, domácí atmosféra, restaurace se skvělou vydatnou kuchyní a pár kroků ke sjezdovkám nebo křižovatkám turistických tras. Pokoje se dvěma, třemi nebo čtyřmi lůžky a vlastní koupelnou. Čerstvý vzduch ve výšce 1117 metrů na mořem.

Poloha
Penzion Vydrovy Boudy se nachází v Peci pod Sněžkou, ale v klidném místě mimo centrum hlavního turistického ruchu.

Pokoje
V současnosti nabízíme ubytování v sedmi exkluzivních pokojích s vlastní stylovou koupelnou, které uspokojí i náročnější klientelu. Standardním vybavením všech pokojů je také televize a wifi. A další pokoje pro vás právě připravujeme!

Gastro
Hladovět určitě nebudete ani v náročné dny vaší aktivní dovolené. Naše restaurace je určena pouze pro hosty penzionu. V soukromí a přátelské atmosféře si tedy můžete pochutnat na výborné kuchyni a doplnit energii na aktivní den.

Služby
Chcete stmelit svůj pracovní nebo sportovní tým? Uspořádáme vám svěží teambulding. Náš penzion je také skvělým místem pro netradiční pracovní konferenci nebo školení. Máme také několik roleb, takže pro vás můžeme zajet do Pece nebo vás odvezeme z penzionu rovnou na sjezdovku. A po náročném dni si můžete dát vířivku.

Parádní dovolená v jakémkoliv období…
Od jara do podzimu turistika a kolo, v zimě lyže a snowboard. To vše na dosah ruky z penzionu Vydrovy boudy.

Naši partneři
Chtěli bychom vám představit ty, kteří nám pomáhají dělat váš volný čas v Krkonoších krásným.

[Penzion]


Vydrovy Boudy leží na okraji Pece pod Sněžkou, hlavního turistického centra Krkonošského národního parku. Penzion funguje od února 2018, s poskytováním turistických služeb v Krkonoších však máme dlouholeté zkušenosti například z provozování vedle stojící chaty Zvonička a dalších oblíbených objektů. Nabízíme luxusní pokoje, které uspokojí i náročnější klientelu. Na turistické trasy, vycházkové stezky, běžkařskou magistrálu a sjezdovky je to pár kroků.


Přednosti našeho penzionu
  • umístění v turistickém centru Krkonoš, ale v poklidné části
  • blízko ke všem hlavním turistickým trasám i sjezdovkám a běžkařským tratím 
  • v zimě doprava rolbami až na sjezdovku
  • spojení luxusu a tradice za dobrou cenu
  • přátelská atmosféra, individuální přístup, klid a soukromí
  • restaurace s bohatou nabídkou pouze pro hosty penzionu


Tipy na výlety
Od nás můžete vydat na kratší procházku po vycházkových stezkách nebo se rovnou napojit na turistickou trasu a vyrazit na celodenní nebo i vícedenní túru. Nenáročnou procházku si můžete užít přímo okolo Pece, kolem Zeleného potoka nebo po stezce zvané Vlčí jáma. S dětmi se můžete vypravit na necelé tři kilometry dlouhou vycházku ke Krakonošově zpovědnici. Samozřejmě se můžete vydat na túru na dominantu Krkonoš, nejvyšší českou horu Sněžku. Tam se můžete nechat vyvézt i lanovkou, která je od nás nedaleko, a objevovat krásy polské strany hor.

Informace o trasách doplněné vlastními zkušenostmi vám rádi poskytneme osobně, stačí se zeptat!

Pokud se chcete detailně seznámit se všemi možnostmi už teď, mrkněte na stránky našeho partnera, města Pec pod Sněžkou, kde najdete podrobné informace o všech vycházkových stezkách, turistických trasách, lanové dráze Sněžka, sjezdovkách a běžkařských tratích.

Pokoje