Vilové domy Bôrik
VÝNIMOČNÉ BYTY PRE VÝNIMOČNÝCH ĽUDÍ
Jedinečný projekt na jednom z posledných voľných slnečných pozemkov na hradnom kopci a zároveň v centre mesta. Byty v mestských vilách umiestnených vo vlastnom parku s bazénom a nádherným výhľadom na Dunaj. Projekt je certifikovaný ako ultranízkoenergetický dom. O projekte


Nový rezidenčný projekt Pod Bôrikom prináša do Bratislavy luxusné bývanie, ktoré má hneď niekoľko atribútov výnimočnosti. Je výnimočný svojou polohou v lokalite Machnáč na bratislavskom hradnom kopci, ktorá patrí medzi najprestížnejšie v hlavnom meste, a takisto svojím konceptom, ktorý kladie dôraz na najvyššie štandardy, na zelené riešenia, a absolútne súkromie.

Lokalita Bôrik patrí medzi najreprezentatívnejšie v mestskej časti Bratislava-Staré Mesto. Ste tu obklopení prírodou a pritom stále v kontakte s mestským životom.

Uzavretý rezidenčný komplex, v ktorom sa nachádza len 12 bytov v 4 domoch, je zárukou toho, že si svoje bývanie užijete v absolútnom súkromí a bezpečí.

Bývanie na bratislavskom hradnom kopci prinesie potešenie aj pre vaše oči. Každý deň sa vám otvorí nádherná panoráma siahajúca od mosta Lafranconi cez zelené údolie Dunaja,  hrad Hainburg an der Donau a Karlovu Ves.

Len málokde v strede mesta nájdete bývanie s vlastným parkom a relaxom v zeleni pri bazéne. To všetko sú výhody, ktoré posúvajú komfort na celkom inú úroveň.

CELÉ POSCHODIE IBA PRE VÁS
Rezidenčný projekt Pod Bôrikom vám ponúka unikátne 360° byty, aké sú v Bratislave ozajstnou raritou. Znamená to, že na každom poschodí je vždy len jeden byt. Byty je možné spájať to mezonetov s nádhernými terasami, prípadne jeden dom môže byť využívaný trojgeneračný.

Celkové riešenie je zamerané na vysoký štandard použitých materiálov a technológií, s ohľadom na energetickú úspornosť s využitím obnoviteľných zdrojov, na ekológiu a na kvalitu životného prostredia. Internorm, Fundermax, Schindler, Viessmann, Renson, ABB, Hörmann… sú zvučné mená so zárukou najšpičkovejšej kvality.

Zelené strechy, ktoré na objektoch vznikajú, prevyšujú svojou výmerou zastavanú plochu a poskytujú budúcim majiteľom najvyššiu kvalitu bývania v zeleni. Tepelné čerpadlá zabezpečujú ekologické a ekonomické kúrenie a chladenie po celý rok z obnoviteľných zdrojov. Ultanízkoenergetické riešenia. Zastavanosť je len 20%, 80% pozemku slúži pre relax a voľný čas v krásnom prostredí.

Inteligentý systém meria, sníma a riadi poveternostné podmienky a teploty vonku aj v byte, reguluje a ovláda žalúzie a šetrí energiu. Priebežne sníma a informuje online prostredníctvom aplikácie v mobile o spotrebe médií a poruchách. Je pripravený ovládať svetelné scény, vypínače, spotrebiče podľa želania klientov. Bezpečnosť v garáži zabezpečujú požiarne a pohybové čidlá napojené na signalizáciu, v bytoch je príprava na vlastnú zabezpečpovciu ústredňu a celý areál je snímaný 5 prehľadovými kamerami. Videovrátniky a biometrické snímače na vstupných dverách a výťahoch umožňujú naprogramovať a kontrolovať vstup do objektu, domu a bytu.

Lokalita


EXKLUZÍVNA LOKALITA V STAROM MESTE
Lokalita Bôrik patrí medzi najreprezentatívnejšie v mestskej časti Bratislava-Staré Mesto. Ste tu obklopení prírodou a pritom stále v kontakte s mestským životom.

VÝHĽADY A OKOLIE

DOSTUPNOSŤ A VZDIALENOSTI

KATASTRÁLNA MAPA