Tellimuskeskuse juhend kliendile

Üldine

Spetselektroodi.ee tellimuskeskus on kasutamiseks nii sisse logimata kui -logitud kasutajatele.
Sisse logimata kasutajatele on nähtavate toodete arv piiratud ning tellimuse saab kinnitada ainult kohe tasudes. Kasutajakontod luuakse ainult juriidilistele kehadele (äriklientidele) ning registreerimisvormi alusel.

Registreerimine

Registreerimiseks vajuta nuppu “Loo konto”. Avaneb registreerimisvorm. Täida ära kõik lahtrid.
Vastavalt registreerimisvormile seome ära tellimuskeskuse ning meie ERP süsteemi kliendiandmed. Kui kvalifitseerute meie ärikliendiks, saadame teile kinnituse ja seejärel saate keskkonda kasutama hakata.

Minu konto

Minu konto all on võimalik näha oma tellimusi, muuta oma tarneandmeid ning näha oma allalaetud faile.

Minu tellimused

Siit saad näha tellimuste PDF dokumente ning pakinumbrit.

Konto andmed

Siit saad muuta oma kontaktandmeid, lisada kauba vastuvõtjaid ning tarneaadresse. Kusjuures tarneaadressi alla saad määrata ka teise ettevõtte nime. Juhul, kui tarneaadressil ei pea kajastuma teise ettevõtte nimi, siis jäta see lahter tühjaks.
Arveaadress on meie ERP-süsteemiga seotud ning seda saab muuta ainult kliendihalduriga kontakteerudes.
Vastuvõtja ning tarneaadressi lisamiseks vajuta "+” nuppu.  Andmeid saad kustutada punase “X” nupu alt.
Pärast muudatusi ära unusta vajutada “Salvesta muudatused” nuppu.
Kui midagi läks valesti, siis ära muudatusi salvesta ning lae konto andmete leht uuesti!

Tooted

Toodete leidmine

Esimene võimalus toodete leidmiseks on vastavalt kategooriatele esilehe peamenüüst.
Teine võimalus on kasutada otsingut tootekoodi või nime alusel. Toodete otsimiseks ei pea vajutama “Enter”. Toodete hinda on võimalik kuvada endale sobival viisil.

Kategooriapuu

Kogu tootepuu kuvamiseks mine lingile “Kõik tooted” lehe keskosas. Siin on võimalik tooteid erinevate filtrite abil leida (filtripuu asub vasakul).
Antud vaates on toodete lühiinfo, võimalik on kuvada kuluosad, asendustooted ning tootekirjeldust. Järjekorda ning kuvatavate toodete arvu saab muuta päises olevate parameetrite abil. Tootele peale vajutades avaneb toote põhileht.

Toote põhileht

Toote põhilehel on kuvatud pildid, lühikirjeldus, asendustooted, kuluosad, pikk kirjeldus, parameetrid ja tootega seotud failid. Lisaks kuvatakse seotud tooted ning hetkel populaarseimad tooted. Toodet saab lisada lemmikutesse nupuga “Salvesta” ning ka võrdlusesse vastava nupuga.
Kuluosad
Üks tellimuskeskuse põhilise omadusi ja eeliseid on hõlpsasti leitavad kuluosad. Kuluosade kohta on pilt ning tabel, mis aitab teil õige kuluosa üles leida. Kuluosade järjekorda on võimalik muuta vajutades veeru pealkirjale. Tooteid saab tabelist otse ostukorvi lisada nupuga “osta”.

Tellimine

Kui oled vajalikud tooted ostukorvi lisanud, siis on aeg asuda tellimuse vormistamise juurde.

Tellimuse jagamine

Ostukorvis jagatakse tellimus kaheks alamtellimuseks kui valitud on nii laos olevad tooted kui tellitavad tooted.
Alamtellimustele saab valida erinevad tarnetingimused.

Maksmine

Kliendi arveldusandmed on eeltäidetud. Klient saab valida, kas tasub arvega või kohe. Klient näeb oma krediidilimiiti, kui see on ületatud, siis saab tellida ainult kohe makstes. Sisse logimata kasutaja saab tellida ainult kohe makstes.

Kauba saaja valimine

Vaikimisi läheb kaup arveldusaadressile, aga on võimalik valida ka teine tarneaadress. Tarne teisele aadressile võib olla valitud ka siis kui on vaja, et arvele tuleks konkreetne isik või ettevõte kauba vastuvõtjaks. Saab valida nii eelsalvestatud aadresside vahel kui ka luua uus.