فهرست هزینه های دی ماه 1400 
بسم الله الرحمن الرحیم
به جهت شفافیت مالی این صفحه برای فهرست کردن هزینه های پیرامون وب سایت بنیانا و وب سایت نوجوانیا و کانالهای مرتبط با آن دو ایجاد شده است. 1- در این صفحه فهرست خلاصه هزینه ها درج میشود و در بخش انتهای صفحه به ترتیب فهرست اولیه ، اسکرین شات از فاکتورها یا عکس از فاکتورها و پرداخت ها و… درج میشود.. 2- فهرست ها به مرور تکمیل میشود. 3- هزینه ها در ماه های مختلف بنا به تغییرات قیمت ها در کشور ، متغیر است… 

4- لینک این صفحه و صفحات هزینه ها و حمایت های ماه های دیگر در سایت “ سامانه حمایت و پرداخت “ “ https://bonyana.com/pay/ “ در سایت بنیانا درج میشود… 5- اگر حدس می زنید این صفحه می توانید با توضیحات بهتری تکمیل شود و یا اگر سوالی دارید به تیم مسئول پیام دهید. ایمیل nahzat@pm.me و شناسه @alo_hi در ایتا و تلگرام و سروش و بله …. 6- فهرست هزینه ها به ترتیب نیست ، مثلا ممکن است در شماره یک هزینه پرداختی در 29 ماه نوشته شده باشد و در شماره آخر فهرست ، هزینه پرداختی یکم ماه نوشته شده باشد. 

7- برخی هزینه ها در این صفحه نوشته نمی شوند. مثلا هزینه ماهیانه خرید بسته های اینترنت؛ ( ما بسیار دقت می کنیم از موارد حمایت ها و نذرهایی که انجام شده در محل اصلی خود استفاده کنیم. اما چون ممکن است گاهی از بسته اینترنت برای امور شخصی هم استفاده شود؛ از فهرست هزینه ها کنار گذاشته میشود. برخی هزینه های دیگر هم شامل توضیح مذکور هستند که در فهرست هزینه ها نمایش داده نمیشوند و تماما توسط اعضای گروه فنی پرداخت میشود…)فهرستی خلاصه از هزینه های ماه دی سال 1400 : 
1- خرید بسته اینترنت یک ساله ایرانسل  جهت استفاده به صورت اختصاصی روی یک تبلت مشخص برای مدیریت وب سایت کلمات kaalaamaat.com ( سایت کلمات شبکه ایده ، نکته ، پیامک ؛ هر فرد می تواند در این سایت عضو شود و مطالب خود را منتشر کند…) | با مبلغ تقریبی 168 هزار تومان . 
2- خرید اشتراک از ربات لینکگرام … | مبلغ : 28000 تومان 
3- تمدید دامنه سایت بنیانا برای بازه یک سال میلادی | مبلغ : 299 هزار تومان 
4- تمدید دامنه سایت نوجوانیا برای بازه یک سال میلادی | مبلغ : 289 هزار تومان اسکرین شات های مورد شماره یک : اسکرین شات مورد دوم : 

اسکرین شات مورد سوم : 


اسکرین شات مورد چهارم :