Церковний календар. Правила заповнення
Привіт! Виходячи з свого досвіду роботи з церковним календарем, пропоную нам деякі правила, які як я думаю,  допоможуть нам тримати його актуальним і допомагати людям, коритуватись ним на постійній основі.  Якщо у тебе є зауваження і помітки, що може допомогти цій цілі - поділись своїми напрацюваннями! Бібіков Микола

Церковний календар, відображається на сайті

Основні положення

Список буде доповнюватись в процессі нашого ведіння календаря

 1. Доступ до календаря мають тільки люди, які відповідають за служіння, або є відповідальними від служінь за церковний календар. Не можна давати доступ до календаря без крайньої необхідності. Якщо ви хочете, щоб доступ був наданий для конкретного відповідального від вашого служіння - напишіть про це на online@almaz.in.ua
 1. Будь уважними в заповненні календаря! Якщо ви користуєтесь особистим google calendar, то при створені події задавайте свій календар. І тільки після заповнення всіх деталей змінюйте кінцевий календар на церковний. 
 1. Не забувайте вносити зміни в події. Часто трапляється так, що події були створені, але по різним причинам відбулись зміни в часі або місці. Не забувайте внести останню інформацію!
 1. Не створюйте події на ЦІЛИЙ ДЕНЬ! В силу технічних обмежень події на цілий день некоректно відображаються. Створюйте події з ранку до вечора на кожен потрібний день!


Що заповнювати

 1. Заголовок події.
 1. Адреса: якщо подія не “закрита” або для обмеженої к-ті людей, вказуйте повну адресу і (дуже бажано) - GPS координати. В іншому випадку краще вказати просто район або вулицю,
 1. Опис: додайте хоча б короткий коментар. Якщо доступна новина на сайті, дуже зручно, якщо буде вказаний лінк на цю новину.


Хто має доступ до редагування церковного календаря

 1. Антон Дуднік: відповідальний від дияконської ради
 1. Саша Фурманчук: відповідальна за церковні події
 1. Бібіков Микола: відповідальний за онлай служіння
 1. Надя Андросенко: асистент пастора
 1. Олесь Скакальський: асистент пастора
 1. Павло Бондар: відповідальний за зустрічі лідерів груп
 1. Ірина Тищенко: відповідальна за дитяче служіння

Коли ви можете/маєте втрутитись? 

 1. Якщо вас попросили внести подію в церковний календар і це не суперечить вашому розумінню, які події мають в ньому вказуватись.
 1. Якщо ви побачили помилку в датах, описі і впевненні в цьому, або уточнили інформацію. Не проходьте повз помилки. Командна робота допоможе допомагати один одному служити для всієї церкви.

Рекомендуйте людям підписатись на календар

Внизу, на сторінці календаря є кнопка для того, щоб підписатись на церковний календар. Це дасть змогу людям, які користуютья електронним календарем(google calendar або icloud calendar) стежити за церковним календарем на свої електронних пристроях.